Экспрессия Молодости крем против морщин на день для чувствительной кожи 30+

Filozofia linii Gemmotherapy to pielęgnacja skóry z udziałem najcenniejszych części roślin – pąków, w których zawarta jest czysta esencja życiodajnych składników aktywnych niezbędnych do dalszego wzrostu i rozwoju młodej rośliny.

Oczarowani ekspresją życia ukrytą w komórkach macierzystych oraz delikatnością kwiatów białej orchidei stworzyliśmy Ekspresję Młodości. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień, wzbogacony ekstraktem z kwiatów białej orchidei, łagodzi i rozświetla skórę wrażliwą. Odmładzająca moc Gemmocalm® oparta o komórki macierzyste z pąków czarnej porzeczki sprawia, że skóra odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie. Witamina PP wzmacnia naczynka krwionośne. Obecność filtrów UVA i UVB chroni skórę przed fotostarzeniem.

KOMÓRKI MACIERZYSTE Z PĄKÓW CZARNEJ PORZECZKI + WITAMINA PP

Pojemność: 50ml

Экспрессия Молодости крем против морщин под глаза для чувствительной кожи 30+

Filozofia linii Gemmotherapy to pielęgnacja skóry z udziałem najcenniejszych części roślin – pąków,
w których zawarta jest czysta esencja życiodajnych składników aktywnych niezbędnych do dalszego wzrostu i rozwoju młodej rośliny.

Oczarowani ekspresją życia ukrytą w komórkach macierzystych oraz delikatnością kwiatów białej orchidei stworzyliśmy Ekspresję Młodości. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki, wzbogacony ekstraktem z kwiatów białej orchidei, łagodzi i rozświetla wrażliwą skórę wokół oczu. Odmładzająca moc Gemmocalm® oparta o komórki macierzyste z pąków czarnej porzeczki sprawia, że skóra odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie. Witamina PP wzmacnia naczynka krwionośne.

Bogata formuła wspomaga regenerację i redukuje oznaki zmęczenia, pozostawiając skórę zrelaksowaną i odprężoną.

Pojemność: 15ml

Экспрессия Молодости мицеллярная жидкость для чувствительной кожи 30+

Filozofia linii Gemmotherapy to pielęgnacja skóry z udziałem najcenniejszych części roślin – pąków, w których zawarta jest czysta
esencja życiodajnych składników aktywnych niezbędnych do dalszego wzrostu i rozwoju młodej rośliny.
Oczarowani ekspresją życia ukrytą w komórkach macierzystych oraz delikatnością kwiatów białej orchidei stworzyliśmy Ekspresję
Młodości. Płyn micelarny to lekkość toniku i skuteczność mleczka. Delikatnie, a jednocześnie dokładnie usuwa zanieczyszczenia skóry
twarzy oraz makijaż oczu. Nie wymaga użycia wody, zapewnia uczucie odświeżenia i czystości. Odmładzająca moc Gemmocalm®
zawierającego komórki macierzyste z pąków czarnej porzeczki sprawia, że skóra odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie. Witamina PP wzmacnia naczynka krwionośne. Preparat nie podrażnia wrażliwych okolic oczu, może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Pojemność: 200ml

Экспрессия Молодости гель для мытья лица для чувствительной кожи 30+

Filozofia linii Gemmotherapy to pielęgnacja skóry z udziałem najcenniejszych części roślin – pąków, w których zawarta jest czysta esencja życiodajnych składników aktywnych niezbędnych do dalszego wzrostu i rozwoju młodej rośliny.

Oczarowani ekspresją życia ukrytą w komórkach macierzystych oraz delikatnością kwiatów białej orchidei stworzyliśmy Ekspresję Młodości. Żel do mycia twarzy dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu. Witamina PP wzmacnia naczynka krwionośne. Odmładzająca moc Gemmocalm® zawierającego komórki macierzyste z pąków czarnej porzeczki sprawia, że skóra odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie.

Pojemność: 150ml